Ski liftovi i staze

Olimpijski centar Jahorina raspolaže sa preko 20 kilometara odlično pripremljenih skijaških staza sa 3 šestosjeda,4 ski-lifta i 2 dvosjeda  koja svakog sata mogu da prevezu oko 13 000 skijaša.

Ski liftovi

Naziv i vrstaPolazna stanica n/vIzlazna stanica n/vVisinska razlika mKapacitet osoba /~Dužina mVrijeme vožnje min
Poljice ski lift152016701508504503
Poljice šestosjed15201884364300015506
Poljice dvosjed152018843641200155010
Ogorjelica I šestosjed15601880320300013515
Ogorjelica II dvosjed15701889319120012509
Rajska dolina ski lift164418502069009506
Olimpik ski lift164418401969009506
Skočine šestosjed13001668368200014506
Baby ski lift Poljice1520152771801002


Ski staze

OznakaNazivТežinaStart n/v mCilj n/v mDužina mVisinska razlika m
1Poljice 188015201700360
2Šator188015201750360
3Ogorjelica I188015601400320
4Ogorjelica II18801650950320
5Rajska dolina18501644800206
6Olimpijski slalom18401659551181
8Olimpijski veleslalom167313001330373
9Olimpijski spust187313262041547
10Prača165013001330350


Staze


Ski liftovi

Icon                   Olimpijski centar Jahorina,Olimpijska bb
tel/fax direkcija +387 57 / 270 090 | [email protected]
tel/fax ski-centar +387 57 / 272 200 | [email protected]