Ski liftovi i staze

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Olimpijski centar Jahorina raspolaže sa preko 20 kilometara odlično pripremljenih skijaških staza sa 3 šestosjeda,4 ski-lifta i 2 dvosjeda  koja svakog sata mogu da prevezu oko 13 000 skijaša.

Ski liftovi

Naziv i vrstaPolazna stanica n/vIzlazna stanica n/vVisinska razlika mKapacitet osoba /~Dužina mVrijeme vožnje min
Poljice ski lift152016701508504503
Poljice šestosjed15201884364300015506
Poljice dvosjed152018843641200155010
Ogorjelica I šestosjed15601880320300013515
Ogorjelica II dvosjed15701889319120012509
Rajska dolina ski lift164418502069009506
Olimpik ski lift164418401969009506
Skočine šestosjed13001668368200014506
Baby ski lift Poljice1520152771801002


Ski staze

OznakaNazivТežinaStart n/v mCilj n/v mDužina mVisinska razlika m
1Poljice 188015201700360
2Šator188015201750360
3Ogorjelica I188015601400320
4Ogorjelica II18801650950320
5Rajska dolina18501644800206
6Olimpijski slalom18401659551181
8Olimpijski veleslalom167313001330373
9Olimpijski spust187313262041547
10Prača165013001330350


Staze


Ski liftovi

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Icon                   Olimpijski centar Jahorina,Olimpijska bb
tel/fax direkcija +387 57 / 270 090 | direkcija@oc-jahorina.com
tel/fax ski-centar +387 57 / 272 200 | skicentar@oc-jahorina.com